Skip to main content

TÜRKİYE ÖDEME HİZMETLERİ

Türkiye’de işletmelere hızlı ve güvenli ödeme hizmetleri sunuyoruz

NomuPay, büyük pazar yerlerinden sosyal medya influencer larına kadar uzanan, hızla büyüyen e-ticaret pazarında başarılı olmanız için işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm lokal ödeme hizmetlerini uçtan uca sunmaktadır.

An illustration of a Turkish lira coin being deposited into a box.

Online ödeme alma çözümleri

Sanal POS ve Link ile ödeme özellikleri

NomuPay’in Türkiye için tek bir API üzerinden sunulan online ödeme alma çözümleri, tekrarlayan ödemeler, kart saklama, linkle ödeme ve taksitli ödeme seçenekleri dahil olmak üzere e-ticaret ve dış ödeme araçlarını içerir.

Mobil Ödeme

Yeni müşteri segmentlerine yönelik mobil ödeme çözümleri önerin

Mobil ödeme ile Z Kuşağı ve Alfa Kuşağı müşterilerinin online kanallarınızdan alışveriş yapmasını kolaylaştırın. Tüketiciler, satın alma işlemlerini kolayca cep telefonu faturalarına yansıtabilir veya tutarı mevcut bir ön ödemeli bakiyeden düşebilir – banka hesabı veya kredi kartı gerekmez.

A twenty-year-old Turkish man stands outside looking at his phone.
An illustrated shopping cart has an oversized globe in it. Floating above the cart is a smart phone, a t-shirt and a shopping bag. Two illustrated consumers are standing next to the cart.

Pazar yeri ödeme çözümleri

Satıcı komisyonlarını yönetmek karmaşık olmak zorunda değil

Entegre bir ödeme alma ve para dağıtma çözümü ile Türkiye’deki pazar yeri ödeme işlemlerinizi basitleştirin. NomuPay’in pazar yeri ödeme çözümü, müşterileri platformunuza çekmek için tasarlanmış ödeme alma çözümlerini ve satıcılar için nakit akışı sorunlarını minimumda tutan komisyon yönetimi hizmetlerini içerir.

e-Para ve ödeme hizmetleri

Platformunuza değer katın ve bağlılığı artırın

NomuPay’in e-Para özelliklerini kullanarak kullanıcı hesaplarınızı tamamen işlevsel e-cüzdanlara dönüştürün. Tek tıkla satın almayla dönüşüm oranlarını artırın, anında para transferleriyle kullanıcı etkileşimlerini artırın ve üyelere hızlı ödemeleri kolaylaştırın, üstelik bunların hepsini güvenli ve uyumlu bir şekilde yapın.

A woman looks at her credit card while making a purchase on her laptop.

Türkiye'de ödemelerinizi yönetmenize yardımcı olması için NomuPay'e güvenin.