Skip to main content

Sanal POS

Kolay çevrimiçi ödeme kabulü

Sanal POS'umuzla web mağazanızda hızlı ve kolay e-ticaret ödeme kabulü sağlayın; güvenli linkle ödeme çözümümüzü kullanarak sosyal medya, e-posta ve SMS üzerinden satışlar gerçekleştirerek işinizi büyütün.

An illustrated smartphone depicting an online store.

Güvenebileceğiniz kapsam

Sadece bir entegrasyon ile bütünsel bir e-ticaret ödeme çözümünün kapısı açılıyor

NomuPay’in çevrimiçi ödeme kabul çözümüyle tek bir API üzerinden entegrasyon sağlayın ve doğrudan web mağazanız üzerinden güvenilir ödemeler almaya başlayın. NomuPay Türkiye, kusursuz kapsama sağlamak için ülkenin pek çok önde gelen bankasıyla entegre olurken, otomatik POS değiştirme teknolojimiz problemsiz bir altyapı hizmeti sağlar. E-ticaret özellikleri şunları içermektedir:

Ödeme Seçeneği

Müşterilerinize yerli ve yabancı kredi ve banka kartı ile tek çekim veya taksitli online ödeme alma seçeneği sunun. Mobil ödeme ile e-ticaret ödeme tekliflerinizi farklılaştırın.

Kart Saklama

NomuPay’in şifreli, PCI-DSS sertifikalı kart saklama çözümüyle, çevrimiçi alışveriş yapanların kart bilgilerini tekrar tekrar girmelerine gerek bırakmadan, ödeme işlemlerini gerçekleştirmelerini kolaylaştırın.

Tekrarlayan Ödemeler

NomuPay Türkiye’nin PCI-DSS sertifikalı kart saklama araçlarını kullanarak abonelik hizmetleri için haftalık, aylık veya yıllık bazda tekrarlayan ödemeleri toplayın.

Ayrıntılı Raporlama

E-ticaret mağazanızda gerçekleşen çevrimiçi ödemeleri, geri ödemeleri ve iade işlemlerini kolayca izleyin.

Harcama İtirazlarını Minimuma İndirin

Dolandırıcılığı önleme araçları, harcama itirazı riskini azaltmaya ve çevrimiçi ödeme işlemlerinizin güvenliğini artırmaya yardımcı olur.

Gerçek hayata etki eden e-ticaret ödeme çözümleri

NomuPay'in sanal POS çözümleri Türkiye'de e-ticareti güçlendiriyor

Three men are looking at a smartphone, watching a football match and cheering.

Müşteri yolculuğunu iyileştiriyoruz

Yaratılan katma değer yadsınamaz. Nomupay ile S Sport Plus’ın kuruluş döneminden bugüne yaklaşık 4 yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz. Bu sürede farklı bir servisteki on binlerce kart bilgisinin sorunsuz bir geçiş ile aktarılmasından, dolandırıcılık engelleyici politikaların servisimizin genelinde hayata geçirilmesine pek çok uzmanlık gerektiren önemli konuda sadece iş ortağımız olmakla kalmayıp, bize aynı zamanda bu alandaki bilgi ve birikimleriyle yol gösterdiler.

NomuPay bizim için bir POS sağlayıcı olmanın ötesinde bizimle birlikte işimizi daha performanslı, daha katma değerli nasıl yapabileceğimize odaklanan gerçek bir iş ortağı. Bu ödeme servislerini bizim gibi iş modelinin önemli bir parçası olarak gören firmalar için yadsınamaz bir katma değer.”

SSPorts+ kullanım alanı

SSport+, isteğe bağlı video ve akış sağlayarak izleyicilerinin dünyanın dört bir yanından canlı spor müsabakalarını izlemeleri için alternatif bir yol sunmaktadır. İsteğe bağlı program seçimi, hızlı ve kolay ödeme çözümleri gerektirdiğinden şirket, NomuPay’in sanal POS ve kart saklama özelliklerini uygulamayı seçti.

NomuPay çözümü

Sadık izleyiciler, SSports+ kullanıcı tabanının büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. NomuPay’in kart saklama yetenekleri sayesinde sporseverler, önemli maçları yakalayabilmek için cüzdanlarını arama ve kart bilgilerini girme konusunda endişelenmek zorunda kalmıyor. NomuPay’in sanal POS sistemi, daha önce girilen ödeme bilgilerini güvenli bir şekilde tanıyor ve kullanıcıların satın alma işlemlerini bir tıkla tamamlamalarını sağlıyor.

E-ticaret mağazanızın ötesinde satış yapın

Link ile ödeme çözümü ile yeni satış kanalları oluşturun

Satışları neden yalnızca web sitenizle sınırlayasınız? NomuPay’in link ile ödeme çözümü, çok kanallı satın alma tercihlerini karşılayarak daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı olur.

Sosyal medya

Ürünlerinizi yalnızca Instagram ve TikTok gibi sitelerde tanıtmayın. Her gönderiyi bir satın alma fırsatı haline getiren linkle ödeme ile Türkiye’nin 68,9 milyondan fazla sosyal ağ kullanıcısından yararlanın.

SMS ile ödeme

SMS ile ödeme işleviyle ödemeleri hızlı ve kolay bir şekilde tahsil edin. Güvenli ve kişiselleştirilmiş bir ödeme deneyimi sağlamak için müşterilere SMS yoluyla güvenli bir ödeme linki gönderin.

Çağrı merkezi

Linkle ödeme, çağrı merkezi çalışanlarınızın rutin müşteri hizmetleri sağlarken ek özellikler satmasını kolaylaştırır.

Çevrimiçi ödeme toplama

E-posta yoluyla hızlı ve kolay ödeme işlemleri için müşterilerinize işleme özel ödeme linkleri vererek karmaşık faturalama süreçlerini önleyin ve IBAN ihtiyacını ortadan kaldırın.

Linkle ödeme kullanım alanı

NomuPay'in bazı müşterilerinin işletmelerinde link ile ödemeyi nasıl etkinleştirdiğini görün

A photo of a Turkish taxi

Alberen ile esnek ödemeleri etkinleştirme

“Temmuz 2022’den beri NomuPay’in, link ile ödeme çözümlerini aktif olarak kullanmaktayız. Nomupay’in link ile ödeme çözümü, tüm Türkiye genelinde bulunan onlarca bayimizden tahsilat yapma süreçlerimizi tümüyle kolaylaştırdı ve hızlandırdı.

Link ile ödemenin mevcut özelliklerine ilave olarak NomuPay’in bize özel olarak geliştirdiği “parçalı ödeme alma” özelliği sayesinde, bayilerimize sabit bir link oluşturup, o linkten toplam bakiyesini farklı vade ve tutarlarda birden çok kez yapabiliyoruz. Bu sayede bayi, bize olan ödeme bakiyesini, parça parça ve farklı tutarlar ile ödeyerek kapatabiliyor. Bu özellik hem bizim tahsilat süreçlerimizi hem de böyle bir özelliği bekleyen bayilerimizin ödeme süreçlerini çok kolaylaştırdı.”

Alberen’in Kullanım Alanı

Alberen, Türkiye’de ve birçok Avrupa ülkesinde faaliyet gösteren güvenilir bir taksimetre ve takometre makinesi üreticisidir. Alberen’in esnek servis sunan ve bir takım farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir ödeme ortağına ihtiyacı vardı; ekipman bayilerinde ödemelerin tahsil edilmesine yardımcı olabilecek ve aynı zamanda taksimetreli araçlara binen yolculardan ödemeleri tahsil etmenin uygun bir yolunu sunabilecek bir sistem. Ayrıca, Alberen’in taksit seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemleri sağlaması gerekiyordu.

NomuPay çözümü

Alberen’e ideal çözümü sağlamak için NomuPay, farklı müşteri türlerinden ödeme almayı kolaylaştıran yepyeni bir ödeme sayfası ürünü sağladı. Çözüm, şirketin işlemlerin hangi bayi veya araçtan kaynaklandığını daha iyi takip etmesine yardımcı olacak ek alanlar içeriyordu. Böylece müşteriler işlemlerini tamamlarken taksit ödemelerinden yararlanabildiler.

NomuPay'in e-ticaret ve linkle ödeme teklifleriyle çevrimiçi ve çok daha fazla satış yapın.