Skip to main content

KÜRESEL ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

İşinizi Avrupa ve Güneydoğu Asya’ya genişletin

NomuPay'in Bütünleşik Ödemeler Platformu (uP), Türk şirketlerine operasyonlarını tek bir entegrasyon ile yeni pazarlara ve ülkelere genişletmeleri için bir çözüm sunuyor.

An illustration of an electrical attachment plug with the uP Platform logo on it in front of a representation of the globe. Various coins float around it.

Faklı bölgelerdeki ödeme yöntemleri ve kurallarındaki farklılaşmaya karşı uyumlu

Global ödemelerinizi tek bir entegrasyonla birleştirin

Özellikle sınır ötesi e-ticaretin yükselişte olduğu bölgelerde, tüketicilerin, satıcıların ve distribütörlerin yerel ödeme yöntemi seçeneklerine olan talebi artıyor. Ancak bu bölgelerde faaliyet gösteren, genişlemeye hazır Türk şirketleri için ödeme çözümlerini belirlemek, genellikle zorluklar taşıyabilir. Lokal kanun ve kurallara uyumlu bir şekilde, sayısız teknik entegrasyonu sürdürme ve yönetme zorluğuyla karşı karşıya kalan birçok şirket, genişleme planlarını süresiz olarak ertelemek zorunda kalıyor.

NomuPay’ın uP Platformu ile tanışın.

uP (Bütünleşik Ödemeler) Platformu, Avrupa ve Güneydoğu Asya’ya genişleme amacıyla oluşturulmuştur. uP yalnızca ödeme mimarinizi basitleştirmekle kalmaz, hitap ettiğiniz satıcı ve tüketici tabanınızı büyütmenize yardımcı olurken, süregelen faklı bölgelerdeki ödeme yöntemleri ve kurallarındaki farklılaşmaya karşı daha uyumlu olmanıza yardımcı olur.

Neyi farklı yapıyoruz?

uP Platformu, ödemeleri akıllıca yönetir

Yüksek e-ticaret hacmi ve sınır ötesi büyüme oranlarına sahip ülkelere açılarak işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Global bir şirket olarak NomuPay, Türk şirketlerinin Avrupa ve kilit Güneydoğu Asya pazarlarına girebilmesi için, yerel kurallara uyumlu, bütünleşik bir çözüm sunar.

Tek sözleşme

İdari güçlükleri ve gereksiz evrak işlerini azaltın; NomuPay tek sözleşme ile mevcut sözleşmenize ek hizmetler ve ödeme yöntemleri eklemenizi kolaylaştırır.

Tek entegrasyon

NomuPay’in sağladığı API’leri veya şirketiniz için kişiselleştirilmiş dijital ekranları kullanarak toplu alt üye işyeri tanımlamalarınızı hızlı ve yerel kurallara uyumlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Bütünleşik Bakiye

NomuPay’in güçlü para yönetim aracı Bütünleşik Bakiye, çok para birimli muhasebe, dinamik fonlama ve çok kanallı mutabakat sağlar.

Bütünleşik veri

NomuPay’in zenginleştirilmiş ödeme verilerini kullanarak satıcılarınızın mutabakat sıkıntılarını azaltın ve veri bütünlüğünü iyileştirin.

NomuPay küresel ödemeleri nasıl birleştirir?

uP Platformu ile proaktif ödeme altyapısı oluşturma

NomuPay’in uP Platformu, bölünmüş ödeme entegrasyonlarını ve altyapıyı tek bir modern entegrasyonda birleştirir.

Bütünleşik API

uP Platformunun dijital ödemeler için bütünleşik API’si (uP API) ve mağaza içi POS (uP POS) entegrasyonu, birden çok entegrasyon; satıcı ve iş ortağı yönetmenin teknik ve operasyonel karmaşıklıklarını azaltmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Global entegrasyonları görüntüleyin >

Teknoloji Çözümleri

uP Platformunun global ödemelere bütünleşik yaklaşımını kullanarak, uçtan uca pazar yeri ödemelerinizi optimize edip, bağımsız ödeme kabulünü veya satıcı tarafından finanse edilen ödemeleri kullanarak eriştiğiniz pazarı genişletin.

Global çözümlerimizi görüntüleyin >

Veri Analizleri

Ödeme yaşam döngüsünün tüm aşamaları zenginleştirilmiş satıcı, mağaza, işlem, enstrüman, fiyatlandırma ve şema verileriyle raporlama yeteneklerinizi geliştirin, mutabakatınızı kolaylaştırın ve veri bütünlüğünüzü iyileştirin.

Globall websitemiz üzerinden daha fazla bilgi edinin >

NomuPay'in uP Platformu ile uyumlu, genişleme çözümlerini keşfedin.