Skip to main content

ŞİRKET

Türkiye ötesinde inovasyon odaklı lider ödeme kuruluşu

NomuPay, Türk işletmelerine global yayılım süreçlerini desteklemek için tasarlanmış, güvenli ödeme çözüm ve altyapılarını sağlamaya odaklanan global bir ödeme şirketidir.

An illustration of two office workers. One is holding an oversized coin above his head, the other is coding on a laptop
A photo of a toy shopping cart that has a Turkish flag in it

Global liderlik, yerel pazar uzmanlığı

Neden NomuPay?

Global ticaret stratejileri, yerel pazarda ödeme uzmanlığı gerektirir. 2021’de kurulan NomuPay, Türkiye, Avrupa ve Güneydoğu Asya’nın karmaşık ödeme ortamlarını basitleştirme konusunda uzmanlaşmış, Avrupa merkezli bir ödeme şirketidir. Türkiye’de lisanslı bir ödeme sağlayıcısı olan NomuPay, Türk işletmelerine e-ticaret ve dijital kanallarda ödeme altyapıları, mobil ödeme çözümleri, pazara özel ödeme araçları ve lisanslı e-para hizmetleri sunmaktadır. Ödeme alanında global deneyime sahip yöneticilerden oluşan bir ekip tarafından yönetilen NomuPay, büyüme odaklı işletmelere küresel yayılım için bütünleşik bir yaklaşım sunmaktadır.

Büyüyen ekibimize katılın

Global ödeme sorunlarını çözmek için yeteneklerinizi kullanın

Yeni bir kariyer fırsatı mı arıyorsunuz? NomuPay’in global ödeme uzmanları ekibine katılın ve Türkiye ve ötesinde ödeme çözümleri oluşturmamıza yardımcı olun. Başarı odağımızla, global ödeme yöntemlerine yönelik tecrubelerini genişletmek için bölümler arası (ve uluslararası meslektaşlarımızla sınırlar ötesinde) çalışmaya istekli kişileri işe almaya özen gösteriyoruz. Sektörün deneyimli isimlerinden oluşan erişilebilir liderlik ekibimizin tecrübelerinden doğrudan faydalanabilir ve evden çalışma avantajlarını içeren esnek çalışma modellerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Two illustrated developers are working on code in front of an oversized, illustrated smartphone

Deneyimli lider kadro

Yönetim ekibimiz sektör deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Peter Burridge

Grup CEO'su

Brendan Collins

Grup Risk Yöneticisi

Jon Kutner

Grup Hukuk Yöneticisi

Rob Palin

Grup Operasyon Yöneticisi

Danny Makin

Grup Satış Yöneticis

Erik Hogenkamp

Grup Ürün Yöneticisi

Alex Leigh

Direktör

Gaurav Gupta

Grup Teknoloji Yöneticisi

Abdullah Abdelkafi

Grup Pazarlama Yöneticisi

Owen Burke

Grup Finans Yöneticisi

Lourens Ruigrok

Grup Büyüme Yöneticisi

Steven Dover

Grup Bilgi Güvenliği Yöneticisi

Mark Bond

Avrupa Satış Lideri

Ben Kealy

Gelişmekte Olan Pazarlar Lideri

Ergi Sener

Türkiye Genel Müdürü

Tecrübeli yönetim kurulu üyeleri

NomuPay, Finch Capital ve sektör vizyonerlerinden oluşan bir kurul tarafından yönetilmektedir.

Radboud Vlaar

Yönetici Ortak, Finch Capital

Yönetim Kurulu Başkanı

Radboud, Finch Capital’in Yönetici Ortağıdır. Firmayı kurmadan önce Radboud, McKinsey & Company’de Global Dijital Bankacılık eş liderliği ve EMEA Bankacılık Liderliği görevlerini yürütmüştür.

Radboud, McKinsey’den önce TPG’de çalışmış; ayrıca 3 şirketin kurucu ortağıdır. Radboud, ZOPA, Fixico, Fourthline, Goodlord, NomuPay ve BUX’un yanısıra birçok sağlam yatırıma öncülük etmiştir. Halen Robeco’da Denetim Kurulu Üyesidir.

Jeff Parker

Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Yönetici Direktör, Marqeta

Yönetim Kurulu Üyesi

Jeff deneyimli bir fintech yöneticisidir. Halen Marqeta’nın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Yönetici Direktörüdür. Jeff daha önce, 2019’da Ant Group tarafından satın alınan İngiltere merkezli global ödemeler platformu WorldFirst’in CEO’suydu. Jeff, OFX’in küresel yönetim ekibinde İşletme Direktörü olarak görev yaptı.

Jeff ayrıca Macquarie, Accenture ve JP Morgan’da da görev aldı. Şu anda çevrimiçi hisse senedi alım satım platformu Stake’de danışmanlık yapmaktadır.

Lisa Shields

CEO, FİSPAN

Yönetim Kurulu Üyesi

Lisa deneyimli bir fintech kurucusu ve yöneticisidir. Halen ERP bankacılığında pazar lideri olan FISPAN’ın CEO’sudur. Öncesinde Lisa, 2018’de PayPal tarafından satın alınan global ödeme platformu Hyperwallet’i kurdu ve 15 yıl boyunca yönetti.

Lisa, MIT’den Mühendislik alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Kanada FinPay Komitesi üyesidir, 2015’te EY Yılın Bölgesel Girişimcisi seçilmiştir ve 2016’da Ödemelerde Kadın İnovasyon Ödülü almıştır.

Juan Benitez

Eski Başkan, GoFundME

Yönetim Kurulu Danışmanı ve Gözlemcisi

GoFundMe’nin eski Başkanı Juan, teknoloji, ürün ve iş liderliğinde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Juan, GoFundMe’den önce, 2013 yılında PayPal tarafından satın alınan global bir ödeme şirketi olan Braintree’nin Genel Müdürüydü. Juan, Genel Müdür olarak hizmet vermeden önce, Braintree’nin CTO’su olarak ürün ve mühendislik ekiplerini yönetti. Braintree’den önce, Yahoo!’da Reklam Ürünleri Grubunda Mühendislikten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Arama Reklamcılığından Sorumlu Başkan Yardımcısı dahil olmak üzere çeşitli görevlerde dokuz yıl çalıştı.

Benitez, Carnegie Mellon Üniversitesi’nden Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptir.

Global fintech sahnesinde heyecan verici yeni bir fırsat mı arıyorsunuz?