Skip to main content

PAZAR YERİ ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

Pazar yerinizi kolaylıkla yönetmeniz için ihtiyacınız olan tüm ödeme araçları

NomuPay'in pazar yeri ödeme çözümü, sözleşmeler ve üye işyeri kabulünden, ödeme ve raporlamaya kadar platformunuzun başarılı olması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sunmaktadır.

An illustrated laptop with multiple items displayed on the screen.
A woman is surrounded by boxes. She is looking at an iPad, checking inventory in her store.

Pazaryerinizi ölçeklendirin

Operasyonlarınızı düzenlerken pazaryerinizi genişletin

Başarılı bir pazaryeri işletmesi söz konusu olduğunda endişelenecek çok fazlaca husus vardır ve ödeme alma bunlardan biridir. NomuPay’in pazaryeri ödeme çözümü ile platformunuzun modern, güvenli ve uyumlu ödeme altyapısı üzerinde çalıştığını bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. NomuPay, sözleşme yönetimi ve satıcı katılımından para dağıtımına ve bütünsel raporlamaya kadar Türkiye’deki pazaryerinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir. Operasyonlarınızı Avrupa veya Asya Pasifik’e ölçeklendirmek mi istiyorsunuz? NomuPay’in bütünleşik global ödeme çözümleri, sınır ötesi ölçeklendirmenize kolaylıkla yardımcı olabilir

Güvenli ödeme kabul çözümleri

Satıcılarınıza başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları ödeme çözümünü sunun

Mobil ödeme, lisanslı e-para sanal hesabı ve ödeme yetenekleri ve NomuPay’in Sanal POS’u ile desteklenen hızlı ve kullanıcı dostu çevrimiçi ödeme kabul çözümleri ile Pazar yerinizin başarılı olmasını sağlayın.

Sanal POS

Pazaryerinizde kredi ve banka kartı kabulü, taksitli ödemeler, tekrarlayan ödemeler ve kartla ödeme özellikleri sunun. NomuPay’in sistemi, otomatik banka seçimi ile banka altyapısındaki sorunlar sırasında sürecin etkilenmemesini sağlar.

Sanal POS hakkında bilgi edinin >

DCB / Mobil Ödeme

Yeni tüketici profilleri için pazaryeri ödeme yöntemlerinizi genişletin. Alt satıcılarınızın, müşterilerin satın alma işlemlerini doğrudan telefon faturalarına yansıtabilmeleri veya mevcut bir ön ödemeli bakiyeden düşebilmeleri için mobil ödeme sunmasına olanak tanıyın.

Mobil ödeme hakkında bilgi edinin >

Komisyon Ödemeleri

Fonların birden çok satıcıya dağıtımını kolaylıkla yönetin. NomuPay, komisyonları güvenli banka havalesi yoluyla satıcılarınıza- işletmelere ve/veya bireylere – hızlı bir şekilde aktarırken, ayrıca pazar yeri ücretlerinizin pazar yeri banka hesabınıza düzgün bir şekilde iletilmesini sağlar.

E-para ve ödemeler hakkında bilgi edinin >

Üye işyerlerini cezbedin ve elde tutun

E-ticaret özellikli satıcılardan oluşan bir ağdan yararlanın

NomuPay’in yardımıyla platformunuzun üye işyerlerini cezbetme ve elde tutma yeteneğini artırın. Güvenilir bir iş ortağı olarak NomuPay ekibi, sizi büyüyen kaliteli satıcılar ağına tanıtmaya yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyar. Üye iş yeri müşterilerimiz yeni bir satış kanalından, platformunuz ise yeni bir satıcının eklenmesinden faydalanır.

Kazan-kazan iş ortaklığına yönelik görüşmek için satış ekibiyle irtibaya geçin.

An illustration with three hands; each hand is holding a smartphone.
An illustrated laptop with oversized snippets of code on the screen.

Geliştirici dokümanlarını inceleyin

Pazaryeri ödeme entegrasyonunuzu kullanmaya başlayın

NomuPay’in pazaryeri ödeme çözümü, API aracılığıyla kullanılabilmektedir. Kapsamlı dokümanlarımız, geliştirme ekibinize pazaryerinize hızlı entegrasyonu ve ödeme kabulü için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlar.

NomuPay'in özelleştirilebilir pazaryeri çözümü ile karmaşık iş modellerini basitleştirin.