Skip to main content

E-PARA ÖZELLİKLİ CÜZDANLAR VE PARA DAĞITIMI

Platformunuzda gelişmiş sanal hesap altyapısı oluşturun

Tek bir entegrasyonla anında para transferlerini etkinleştirin, toplu komisyon ödemelerini dağıtın, bonus ödemeleri yapın ve platform kullanıcılarına tek tıkla e-para işlemleri yapmalarını sağlayın.

An illustrated woman stands in front of an enlarged smartphone. She is putting coins with the lira symbol on them into a wallet.

Ek hizmetlerimizi keşfedin

E-para ile sunduğunuz teklifleri geliştirebilirsiniz

Katma değerli e-para ve sanal hesap hizmetleriyle kullanıcı bağlılığını artırın ve platformunuzu daha “bağımlı” hale getirin. Artık, entegre sanal IBAN’larımız sayesinde, platformunuz, kullanıcı hesaplarını kolayca e-cüzdanlara dönüştürebilir ve çok çeşitli benzersiz ödeme araçlarının kilidini açabilir:

Hesaba bakiye yükleme

Üyeler, cep telefonu numaralarını kullanarak anında para transferi yapabilir ve platform dışı satıcılara para gönderebilir/alabilir.

Anında transfer

Kullanıcılarınızın sanal e-cüzdanlarına doğrudan bir banka hesabından veya kredi kartından veya tam tersi şekilde bakiye yüklemesi yapmalarını kolaylaştırın.

Tek tıkla satın alma

Üyelerinizin e-cüzdanlarından hızlı ve güvenli tek tıkla satın alma işlemleri, dönüşümleri artırmanıza ve ekosisteminizde toplanan parayı tutmanıza yardımcı olur.

Bonus ödemeleri

Bonus ödemeleriyle platformunuzda bağlılığı artırın. Anlık bonus ödemeleri, anında üyelerin sanal hesaplarına gönderilebilir.

A woman cheers in excitement while looking at her laptop screen after receiving a bonus payment.

Toplu para dağıtımı yapın

Komisyon ödemelerini kolaylıkla yönetin

NomuPay’in e-para yetenekleri sayesinde (API aracılığıyla) bireylere ve işletmelere hızlı ve uyumlu bir şekilde toplu komisyon ödemeleri ve/veya sadakat ödülleri gönderin. Ödemeler doğrudan alıcının bankasına veya sanal hesabına yapılır ve basit ödeme detayları kullanılarak gönderilebilir. Riskinizi azaltın ve dolandırıcılığı önlemeye ve işletmenizi korumaya yardımcı olması için NomuPay’in uyumluluk kontrollerine güvenin.

Avrupa’ya para dağıtmı mı yapmak istiyorsunuz? Daha fazla bilgi edinmek için NomuPay’in bütünleşik ödeme çözümüne göz atın.

Pazar yerinizi geliştirin

E-para uçtan uca ödeme yönetimi sağlar

Pazar yeri satıcılarına bireysel ödemeler yapmak, denetime tabi, zaman isteyen ve maliyetli bir işlemdir. NomuPay’in pazar yeri ödeme çözümleriyle daha akıllı, uyumlu bir ödeme iş akışı oluşturun. NomuPay ile banka ve kredi kartlarından (taksit dahil!), kullanıcı e-cüzdan hesaplarından ve mobil ödeme üzerinden kolayca tahsilat yapabilirsiniz. Tüm komisyonlarınızın ve/veya sadakat ödüllerinizin zamanında ve doğru alıcıya ödenmesini sağlamak için tasarlanmış bütünsel muhasebe hizmetleriyle, nakit akışı yönetiminizi basitleştirin.

An large, illustrated globe is in the background. In the foreground there are eight hands each holding a different payment method.

E-para özellikli hizmetler sunarak işletmenizi yeni boyutlara taşıyın.