Skip to main content

MOBİL ÖDEME

NomuPay’in mobil ödeme çözümü ile güvenli, hızlı ve kolay mobil ödemeler sunun

Mobil ödeme ile Türk tüketicilerinin satın alma işlemlerini doğrudan telefon faturalarına yönlendirerek gerçekleştirmelerini veya maliyeti ön ödemeli bakiyelerinden düşmelerini sağlayarak işlemleri kolaylaştırın.

An illustration of a phone screen that shows a t-shirt being purchased via DCB. A pile of coins with the lira symbol are in the forefront.
A group of teenagers stand in a circle looking at their phones.

Müşteri tabanınızı genişletin

Mobil ödeme, banka hesabı olmayan ve banka ile çalışmayı tercih etmeyen tüketicilere satın alma gücü sağlar

Alışveriş yapanlara mobil ödeme ile ürün satın almanın hızlı ve verimli bir yolunu sunun. Diğer geleneksel ödeme yöntemleri, bir işlemi gerçekleştirmek için bankacılık altyapısına ihtiyaç duyarken, NomuPay’in mobil ödeme çözümü, tüketicilerin satın alma işlemlerini cep telefonu faturalarına yansıtmalarını veya mevcut bir kontörlü/ön ödemeli bakiyeden düşmelerini kolaylaştırır – banka hesabı veya kredi kartı gerekmez.

Modern bir ödeme yöntemi

Mobil ödeme ile çevrimiçi ödeme yöntemlerinizi genişletin

NomuPay’in mobil ödeme çözümü, Türkiye’nin 3 mobil operatörü Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile yapılan iş ortaklığı aracılığıyla tüketicilerin ödemeleri doğrudan cep telefonu faturasına yansıtmasını sağlıyor. Bu entegrasyon, alışveriş yapanların ek hesaplar oluşturma ve özel kişisel bilgileri paylaşma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Hızlı ve güvenli

Tüketicileriniz sezgisel bir satın alma deneyiminin keyfini çıkarır; mobil cihazlarını kullanarak ödemeyi onaylamaları yeterlidir – banka bilgisi gerekmez.

Yüksek geri dönüşler

Mobil ödeme, hızlı ve sorunsuz ödeme deneyimi sayesinde yüksek geri dönüş oranları sağlamaktadır.

Güven oluşturmak

Mobil ödemeye olan tüketici güveni, Türkiye’nin telekom sağlayıcılarının yüksek düzeyde güvenilirliği ve müşteri hizmetleri sayesinde yüksektir.

Mobil öncelikli pazar

2022’de Türkiye’de 78 milyondan fazla (%94,4) mobil abone vardı. Mobil ödemeyi tüketiciler arasında özellikle Z ve Alfa jenerasyonu tercih ediyor.

Mobil ödeme iş başında

NomuPay müşterilerinin mobil ödemeden nasıl en iyi şekilde yararlandığını görün

A photo of a young man playing computer games.

TTNET Playstore'da mobil ödeme

“Mobil ödeme çözüm sağlayıcılar arasındaki en güvenilir ve esnek şirketlerden biri olan NomuPay ile çalışmaktan çok memnunuz. İhtiyacımız olduğunda en iyi teknik desteği ve en çevik iş ve çözüm geliştirmeyi sağlıyorlar.

Cep telefonlarını kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapabilen kullanıcılarımıza mobil ödeme seçeneği büyük kolaylık sağlamıştır. Bu ödeme yöntemi, diğer platformlarda bulunmayan bir seçenek olduğu için bize kullanıcılarımıza daha fazla ödeme seçeneği sunma fırsatı verdi.”

TTNET Playstore kullanım örneği

Türk Telekom’un sunduğu TTNET Playstore, PC, konsol oyunları ve mobil oyun paketlerini içeren geniş bir dijital oyun yelpazesi sunuyor. Oyuncular, site üzerinden ön sipariş vererek yeni ve popüler oyunlara erişebilir ve indirim alabilirler. Mobil ödeme, Playstore’un özellikle Z ve Alpha jenerasyonundaki oyuncuları platformlarına çekme stratejisinin önemli bir parçasıydı.

NomuPay çözümü

NomuPay’in esnek çevrimiçi ödeme kabul çözümü, TTNET Playstore’un platformlarında bir ödeme seçeneği olarak mobil ödemeyi sunmasını kolaylaştırdı. Artık platformlarında düzenli olarak oyun oynayan genç tüketiciler, Playstore alışverişlerini Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile mobil faturaları veya ön ödemeli bakiyeleri ile kolayca ödeyebiliyor. Kullanıcılar ayrıca favori dijital içerikleri veya uygulamaları için abonelik bazlı satın almalar yapabilirler.

Mobil ödeme ile kartsız, bankasız güvenli ödemeler sunun.